Чеська тенісистка Петра Квітова програла поєдинок за титул на турнірі в Дубаї

Цього року Квітова зіграла свій третій фінал. У Сіднеї вона виграла свій 26-й турнір у своїй кар’єрі. У фіналі Grandslam Australian Open вона поступилась японській тенісистці Наомі Осаці. І тепер в третьому турнірному фіналі поступилась швейцарці Белінді Бенчіч.

Бенчіч зіграв у фіналі в стилі, більш агресивному, ніж Квітова. Чешка двічі втратила власну подачу у першому сеті втратили 1: 4. Хоч вона повернула одну, але при рахунку 3: 5 Квітова зробила подвійну помилку, що призвело до сетболу, і Бенчіч використала це.

В другому сеті Петра показала справжню гру однієї з кращих ракеток світу. Фактично розгромивши у другому сеті свою суперницю зі Швейцарії, яка займає лише 45 сходинку світового рейтингу.

Двічі чемпіонка Вімблдону Квітова, не змогла взяти третій сет. У третьому сеті вирішального поєдинку вона зробила дві подвійні помилки, та віддала Бенчіч першість з рахунком 2: 1 по сетах.

Дорога Бенчіч до фіналу була досить тернистою. Вона перемогла чотирьох титулованих ракеток світу з першої десятки світового рейтингу. Дорогою до фіналу Белінда виграла в Арини Сабаленко, в грі з якою вона захистила чотири матч поїнти, зустрілась з Симоною Халеп яка до не давно була першою ракеткою світу та у півфіналі розгромила українку, шосту ракетку світу, Еліну Світоліну.

Це перший трофей Белінди Бенчіч з 2015 року. Практично понад три роки Белінда не могла виграти жодного турніру, можливо саме зараз повертається її пік можливостей, і Бенчіч знову буде показувати теніс світового рівня.